Poděbradsk pohár
4. duben 2020 Konečná tabulka soutěž nedohrána 
Pořadí Tým  Zápasy V R P VB IB Body Rozdíl Z důvodů pandemie koronaviru a uzavření hřiť soutěž nedohrána. Tak jako u ostatních soutěží tak ani v tomto ročníku Poděbradského poháru nebude vítěz vyhlášen.
1. HC Křečhořské Vosy 12 11 1 0 97 24 34 73
2. HC Tsunami 13 9 1 3 127 70 28 57
3. HC Pátek 13 9 0 4 132 66 27 66
4. HC Hokejky 12 8 0 4 151 72 24 79
5. HC Brkouni 13 6 1 6 101 145 19 -44
6. HC Sány 13 4 1 8 85 145 13 -60
7. HK Běchovice 13 2 0 11 54 142 6 -88
8.                  
KLM  2019/2020
25. únor 2020   Pořadí po 22. kole
  Tým Východ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. HC Poděbrady 22 14 2 0 6 139 92 46 48
2. BK Mladá Boleslav B 22 14 0 1 7 98 73 43 25
3. HC Čáslav 22 12 3 0 7 94 71 42 23
4. HC Rytíři Vlašim 22 8 1 3 10 78 97 29 -19
5. SC Kolín B 22 8 1 0 13 77 99 26 -22
6. HC LEV Benešov 22 8 0 2 12 90 101 26 -11
7. SK Sršni Kutná Hora 22 5 3 2 12 52 74 23 -22
8. HC Žabonosy 22 5 0 2 15 53 104 17 -50
  Tým Západ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. SK Černošice 22 17 1 1 3 105 63 54 41
2. HC Rakovník 22 12 1 3 6 92 74 41 18
3. HK Kralupy nad Vltavou 22 10 3 2 7 87 72 38 15
4. HC Junior Mělník 22 11 1 2 8 99 96 37 3
5. Slavoj Velké Popovice 22 8 5 2 7 90 72 36 18
6. HK LEV Slaný 22 10 0 2 10 103 101 32 0
7. HK Králův Dvůr 22 5 2 1 14 59 92 20 -31
8. HC Příbram 22 6 0 0 16 73 108 18 -36  HC Příbram kontumace dvou zápasů 12 a 14 kolo
4. duben 2020 VHL  20192020
Konečná tabulka soutěž nedohrána
Pořadí Tým ODEHRÁNO VÝHRY REMÍZY PROHRY VB IB BODY Rozdíl
1. Panthers Team 15 10 1 4 144 72 31 72
2. Libice 14 9 0 5 96 87 27 9 Z důvodů pandemie koronaviru a uzavření hřiť soutěž nedohrána. 
3. V.Osek 16 6 2 8 97 107 20 -10
4. Sadská 16 6 1 9 104 118 19 -14
5. Libodřice 15 5 0 10 91 148 15 -57
KSM  2017/2018
Pořadí po . kole
    Tým Východ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1.                    
2.                    
3.                    
4.                    
5.                    
6.                    
7.                    
8.                    
  Skupina západ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. SK Černošice 3 3 0 0 0 19 9 9 10
2. HC Příbram 3 2 0 0 1 13 10 6 3
3. HC Rakovník 3 2 0 0 1 9 7 6 2
4. HC Junior Mělník 3 1 1 0 1 17 11 5 6
5. HK LEV Slaný 3 1 0 1 1 13 12 4 1
6. PZ Kladno 3 1 0 0 2 8 11 3 -3
7. HC Buldoci Neratovice 3 1 0 0 2 5 14 3 -9
8. EF Králův Dvůr 3 0 0 0 3 7 17 0 -10