Poděbradský pohár 
   
Pořadí Tým  Zápasy V R P VB IB Body Rozdíl
1.                  
2.                  
3.                  
4.                  
5.                  
6.                  
                   
                   
                   
KLM  2022/2023
4. prosinec 2022 Pořadí po 13. kole
  Tým Východ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. HC Poděbrady 13 7 1 1 4 69 40 24 29
2. BK Mladá Boleslav B 13 7 0 1 5 55 46 22 9
3. HC Čáslav 13 5 1 3 4 56 57 20 -1
4. SK Sršni Kutná Hora 13 6 1 0 6 31 43 20 -12
5. SC Kolín B 13 4 3 1 5 49 45 19 4
6. HC Žabonosy 12 2 0 2 8 36 74 8 -38
  Tým Jih  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. SK Černošice 13 10 0 0 3 97 52 30 45
2. Slavoj Velké Popovice 13 8 2 0 3 57 38 28 19
3. HC LEV Benešov 13 8 0 1 4 67 47 25 20
4. HK Králův Dvůr 13 6 0 1 6 51 50 19 1
5. HC Rytíři Vlašim 13 5 0 1 7 58 73 16 -15
6. Spartak Žebrák 13 0 0 0 13 21 86 0 -65
  Tým Sever  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. HC Rakovník 13 10 0 0 3 61 35 30 26
2. HK Kralupy nad Vltavou 13 8 2 1 2 54 35 29 19
3. HK LEV Slaný 12 6 1 1 4 42 39 21 3  
4. HC Junior Mělník 13 5 1 0 7 43 52 17 -9
5. HC Hvězda Praha  13 4 0 0 9 41 45 12 -4
6. HC Benátky n Jizerou B  13 2 1 0 10 34 65 8 -31
29. listopad 2022 AHOP  2021/02022
Tabulka po  9. Kole
Pořadí Tým ODEHRÁNO VÝHRY REMÍZY PROHRY VB IB BODY Rozdíl
1. Vikingové 8 6 1 1 86 42 19 44
2. Sadská 8 4 2 2 80 56 14 24
3. Libice 7 4 1 2 56 49 13 7
4. V.Orel 7 1 0 6 35 66 3 -31
                   
                   
                   
KSM  2017/2018
Pořadí po . kole
    Tým Východ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1.                    
2.                    
3.                    
4.                    
5.                    
6.                    
7.                    
8.                    
  Skupina západ  Odehráno  Výhra  Výhra na SN  Prohra na SN  Prohra  VB  IB  Body  Rozdíl
1. SK Černošice 3 3 0 0 0 19 9 9 10
2. HC Příbram 3 2 0 0 1 13 10 6 3
3. HC Rakovník 3 2 0 0 1 9 7 6 2
4. HC Junior Mělník 3 1 1 0 1 17 11 5 6
5. HK LEV Slaný 3 1 0 1 1 13 12 4 1
6. PZ Kladno 3 1 0 0 2 8 11 3 -3
7. HC Buldoci Neratovice 3 1 0 0 2 5 14 3 -9
8. EF Králův Dvůr 3 0 0 0 3 7 17 0 -10