Rozpis zápasů

Èíslo zápasuDomácíHosté1DatumDenHodinaOdehráno domácíOdehráno hostéKoloD1H1D2H2D3H3SNDSNHVD:VHKontrolaVýhra DVýhra D na SNProhra D na SNProhra DVstøelené branky DInkasované branky DBody DRozdíl DVýhra HVýhra H na SNProhra H na SNProhra HVstøelené branky HInkasované branky HBoHy HRozHíl H 1.Tøetina2.Tøetina3.TøetinaCelkem                            
1Slavoj Velké PopoviceSK Sršni Kutná Hora15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000BK Mladá Boleslav B
2BK Mladá Boleslav BHC Èáslav15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Buldoci Neratovice
3HC ŽabonosyHC LEV Benešov15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Èáslav
4HC PodìbradyHC Rytíøi Vlašim15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Junior Mìlník
5HC Junior MìlníkHC Rakovník15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC LEV Benešov
6HC Buldoci NeratoviceSK Èernošice15.09.2018sobota1. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Podìbrady
7HK Králùv DvùrHK Kralupy nad Vltavou15.09.2018sobota1.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Pøíbram
8HC PøíbramHK LEV Slaný15.09.2018sobota1.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Rakovník
9SK Sršni Kutná HoraHC Rytíøi Vlašim22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Rytíøi Vlašim
10HC LEV BenešovHC Podìbrady22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HC Žabonosy
11HC ÈáslavHC Žabonosy22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HK Králùv Dvùr
12Slavoj Velké PopoviceBK Mladá Boleslav B22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HK LEV Slaný
13HC RakovníkHK LEV Slaný22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000SK Èernošice
14HK Kralupy nad VltavouHC Pøíbram22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000Slavoj Velké Popovice
15SK ÈernošiceHK Králùv Dvùr22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000SK Sršni Kutná Hora
16HC Junior MìlníkHC Buldoci Neratovice22.09.2018sobota2.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000HK Kralupy nad Vltavou
17BK Mladá Boleslav BSK Sršni Kutná Hora29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
18HC ŽabonosySlavoj Velké Popovice29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
19HC PodìbradyHC Èáslav29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
20HC Rytíøi VlašimHC LEV Benešov29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
21HC Buldoci NeratoviceHC Rakovník29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
22HK Králùv DvùrHC Junior Mìlník29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
23HC PøíbramSK Èernošice29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
24HK LEV SlanýHK Kralupy nad Vltavou29.09.2018sobota3. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
25HC Junior MìlníkSlavoj Velké Popovice06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
26HC Buldoci NeratoviceBK Mladá Boleslav B06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
27HK Králùv DvùrHC Žabonosy06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
28HC PøíbramHC Podìbrady06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
29HK LEV SlanýHC Rytíøi Vlašim06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
30HK Kralupy nad VltavouHC LEV Benešov06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
31SK ÈernošiceHC Èáslav06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
32HC RakovníkSK Sršni Kutná Hora06.10.2018sobota4.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
33Slavoj Velké PopoviceHC Buldoci Neratovice13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
34BK Mladá Boleslav BHC Junior Mìlník13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
35HC ŽabonosySK Èernošice13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
36HC PodìbradyHK Kralupy nad Vltavou13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
37HC Rytíøi VlašimHC Rakovník13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
38HC LEV BenešovHC Pøíbram13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
39HC ÈáslavHK Králùv Dvùr13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
40SK Sršni Kutná HoraHK LEV Slaný13.10.2018sobota5. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
41SK Sršni Kutná HoraHC LEV Benešov20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
42HC ÈáslavHC Rytíøi Vlašim20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
43Slavoj Velké PopoviceHC Podìbrady20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
44BK Mladá Boleslav BHC Žabonosy20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
45HC RakovníkHK Kralupy nad Vltavou20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
46SK ÈernošiceHK LEV Slaný20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
47HC Junior MìlníkHC Pøíbram20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
48HC Buldoci NeratoviceHK Králùv Dvùr20.10.2018sobota6. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
49HC ŽabonosySK Sršni Kutná Hora27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
50HC PodìbradyBK Mladá Boleslav B27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
51HC Rytíøi VlašimSlavoj Velké Popovice27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
52HC LEV BenešovHC Èáslav27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
53HK Králùv DvùrHC Rakovník27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
54HC PøíbramHC Buldoci Neratovice27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
55HK LEV SlanýHC Junior Mìlník27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
56HK Kralupy nad VltavouSK Èernošice27.10.2018sobota7. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
57SK Sršni Kutná HoraHC Èáslav10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
58Slavoj Velké PopoviceHC LEV Benešov10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
59BK Mladá Boleslav BHC Rytíøi Vlašim10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
60HC ŽabonosyHC Podìbrady10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
61HC RakovníkSK Èernošice10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
62HC Junior MìlníkHK Kralupy nad Vltavou10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
63HC Buldoci NeratoviceHK LEV Slaný10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
64HK Králùv DvùrHC Pøíbram10.11.2018sobota8. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
65HC Junior MìlníkHC Žabonosy10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
66HC Buldoci NeratoviceSK Sršni Kutná Hora10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
67HK Králùv DvùrSlavoj Velké Popovice10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
68HC PøíbramHC Èáslav10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
69HK LEV SlanýHC LEV Benešov10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
70HK Kralupy nad VltavouHC Rytíøi Vlašim10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
71SK ÈernošiceHC Podìbrady10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
72HC RakovníkBK Mladá Boleslav B10.11.2018sobota9.kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
73Slavoj Velké PopoviceHC Pøíbram17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
74BK Mladá Boleslav BHK Králùv Dvùr17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
75HC ŽabonosyHC Buldoci Neratovice17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
76HC PodìbradyHC Junior Mìlník17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
77HC Rytíøi VlašimSK Èernošice17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
78HC LEV BenešovHC Rakovník17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
79HC ÈáslavHK LEV Slaný17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
80SK Sršni Kutná HoraHK Kralupy nad Vltavou17.11.2018sobota10. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
81HC PodìbradySK Sršni Kutná Hora24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
82HC Rytíøi VlašimHC Žabonosy24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
83HC LEV BenešovBK Mladá Boleslav B24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
84HC ÈáslavSlavoj Velké Popovice24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
85HC PøíbramHC Rakovník24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
86HK LEV SlanýHK Králùv Dvùr24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
87HK Kralupy nad VltavouHC Buldoci Neratovice24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
88SK ÈernošiceHC Junior Mìlník24.11.2018sobota11. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
89SK Sršni Kutná HoraSlavoj Velké Popovice01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
90HC ÈáslavBK Mladá Boleslav B01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
91HC LEV BenešovHC Žabonosy01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
92HC Rytíøi VlašimHC Podìbrady01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
93HC RakovníkHC Junior Mìlník01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
94SK ÈernošiceHC Buldoci Neratovice01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
95HK Kralupy nad VltavouHK Králùv Dvùr01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
96HK LEV SlanýHC Pøíbram01.12.2018sobota12. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
97HC Rytíøi VlašimSK Sršni Kutná Hora08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
98HC PodìbradyHC LEV Benešov08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
99HC ŽabonosyHC Èáslav08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
100BK Mladá Boleslav BSlavoj Velké Popovice08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
101HK LEV SlanýHC Rakovník08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
102HC PøíbramHK Kralupy nad Vltavou08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
103HK Králùv DvùrSK Èernošice08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
104HC Buldoci NeratoviceHC Junior Mìlník08.12.2018sobota13. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
105HC Junior MìlníkHC Rytíøi Vlašim15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
106HC Buldoci NeratoviceHC Podìbrady15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
107HK Králùv DvùrSK Sršni Kutná Hora15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
108HC PøíbramBK Mladá Boleslav B15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
109HK LEV SlanýSlavoj Velké Popovice15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
110HK Kralupy nad VltavouHC Èáslav15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
111SK ÈernošiceHC LEV Benešov15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
112HC RakovníkHC Žabonosy15.12.2018sobota14. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
113Slavoj Velké PopoviceHK Kralupy nad Vltavou22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
114BK Mladá Boleslav BHK LEV Slaný22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
115HC ŽabonosyHC Pøíbram22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
116HC PodìbradyHK Králùv Dvùr22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
117HC Rytíøi VlašimHC Buldoci Neratovice22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
118HC LEV BenešovHC Junior Mìlník22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
119HC ÈáslavHC Rakovník22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
120SK Sršni Kutná HoraSK Èernošice22.12.2018sobota15. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
121SK Sršni Kutná HoraBK Mladá Boleslav B05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
122Slavoj Velké PopoviceHC Žabonosy05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
123HC ÈáslavHC Podìbrady05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
124HC LEV BenešovHC Rytíøi Vlašim05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
125HC RakovníkHC Pøíbram05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
126HC Junior MìlníkHK Králùv Dvùr05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
127SK ÈernošiceHC Pøíbram05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
128HK Kralupy nad VltavouHC Pøíbram05.01.2019sobota16. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
129HC LEV BenešovSK Sršni Kutná Hora12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
130HC Rytíøi VlašimHC Èáslav12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
131HC PodìbradySlavoj Velké Popovice12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
132HC ŽabonosyBK Mladá Boleslav B12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
133HK Kralupy nad VltavouHC Rakovník12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
134HK LEV SlanýSK Èernošice12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
135HC PøíbramHC Junior Mìlník12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
136HK Králùv DvùrHC Buldoci Neratovice12.01.2019sobota17. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
137SK Sršni Kutná HoraHC Žabonosy19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
138BK Mladá Boleslav BHC Podìbrady19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
139Slavoj Velké PopoviceHC Rytíøi Vlašim19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
140HC ÈáslavHC LEV Benešov19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
141HC RakovníkHK Králùv Dvùr19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
142HC Buldoci NeratoviceHC Pøíbram19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
143HC Junior MìlníkHK LEV Slaný19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
144SK ÈernošiceHK Kralupy nad Vltavou19.01.2019sobota18. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
145HC Junior MìlníkHC Èáslav26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
146HC Buldoci NeratoviceHC LEV Benešov26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
147HK Králùv DvùrHC Rytíøi Vlašim26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
148HC PøíbramSK Sršni Kutná Hora26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
149HK LEV SlanýHC Žabonosy26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
150HK Kralupy nad VltavouBK Mladá Boleslav B26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
151SK ÈernošiceSlavoj Velké Popovice26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
152HC RakovníkHC Podìbrady26.01.2019sobota19. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
153Slavoj Velké PopoviceHC Rakovník02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
154BK Mladá Boleslav BSK Èernošice02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
155HC ŽabonosyHK Kralupy nad Vltavou02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
156HC PodìbradyHK LEV Slaný02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
157HC Rytíøi VlašimHC Pøíbram02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
158HC LEV BenešovHK Králùv Dvùr02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
159HC ÈáslavHC Buldoci Neratovice02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
160SK Sršni Kutná HoraHC Junior Mìlník02.02.2019sobota20. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
161HC ÈáslavSK Sršni Kutná Hora09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
162HC LEV BenešovSlavoj Velké Popovice09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
163HC Rytíøi VlašimBK Mladá Boleslav B09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
164HC PodìbradyHC Rytíøi Vlašim09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
165SK ÈernošiceHC Rakovník09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
166HK Kralupy nad VltavouHC Junior Mìlník09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
167HK LEV SlanýHC Buldoci Neratovice09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
168HC PøíbramHK Králùv Dvùr09.02.2019sobota21. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
169SK Sršni Kutná HoraHC Podìbrady16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
170HC ŽabonosyHC Rytíøi Vlašim16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
171BK Mladá Boleslav BHC LEV Benešov16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
172Slavoj Velké PopoviceHC Èáslav16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
173HC RakovníkHC Pøíbram16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
174HK Králùv DvùrHK LEV Slaný16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
175HC Buldoci NeratoviceHK Kralupy nad Vltavou16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
176HC Junior MìlníkSK Èernošice16.02.2019sobota22. kolo0:0DOPIŠ SN!0001000000010000
ÈtvrfináleSérie
1. kolo1:41:0
1. kolo
1. kolo
1. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
SemifináleSérie
1. kolo
1. kolo
1. kolo
2. kolo
2. kolo
Finále Vítìz:Série
1. kolo
1. kolo
Barហo KLM Vítìz baráže:
1. kolo
1. kolo
2. kolo
2. kolo
3. kolo
3. kolo
4. kolo
4. kolo
5. kolo
5. kolo
6. kolo
6. kolo
Koneèné poøadí baráže:
1. místo
2. místo
3. místo
4. místo
H169