TABULKY VÝSLEDKŮ PDY

Poděbradský pohár 1 kolo

Poděbradský pohár 1.kolo  
So 28.9. 17:45HC SányHC Hokejky8:262:4/ 3:10/ 3:12
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 29.9. 17:00HK BěchoviceHC Pátek2:182:5/ 0:13/ 0:0
So 12.10. 19:30HC LysáHC Tsunami4:91:2/ 2:2/ 1:5
Ne 29.9. 19:15HC Křečhořské VosyHC Brkouni5:0kontumaced

Poděbradský pohár 2 kolo

Poděbradský pohár 2.kolo  
Ne 6.10. 19:30HC BrkouniHK Běchovice5:43:1/ 1:0/ 1:3
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 5.10. 16:45HC TsunamiHC Sány8:32:2/ 3:2/ 2:0
Ne 6.10. 12:15HC PátekHC lysá11:31:1/ 4:1/ 6:1
Ne 6.10. 16:45HC HokejkyHC Křečhořské Vosy6:72:3/ 3:3/ 1:1

Poděbradský pohár 3.kolo

Poděbradský pohár  3. kolo  
Ne 20.10. 18:15HC SányHC Lysá9:71:2/ 4:2/ 4:3
DatimDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 13.10.09:45HC BrkouniHC Pátek
6:201:2/ 2:7/ 3:11
Ne 13.10. 19:30HK BěchoviceHC Hokejky6:121:5/ 2:3/ 3:5
Ne 15.12. 15:30HC Křečhořské VosyHC Tsunami9:13:0/ 4:0/ 2:1

Poděbradský pohár 4.kolo

Poděbradský pohár 4. kolo  
So 2.11. 18:15
HC Tsunami NymburkHK Běchovice8:43:0/ 2:4/ 3:0
DatumDomácýHostéVýsledekTřetiny
So 2.11. 15:30HC pátekHC Sány9:84:3/ 3:2/ 2:3
Ne 3.11. 12:30HCHokejkyHC Brkouni10:111:4/ 7:4/ 2:3
Ne 3.11. 19:45HC Lysá nad LabemHC Křečhořské Vosy3:130:2/ 3:5/ 0:6

Poděbradský pohár 5 kolo

Poděbradský pohár 5.kolo  
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 27.10. 12:15HC Hokejky NymburkHC Pátek4:62:1/ 1:2/ 1:3
Ne 27.10. 19:30HK Běchovice HC Lysá nad Labem3:81:3/ 2:2/ 0:3
Ne 1.12. 19:30 HC Křečhořské VosyHC Hokejky10:05:0/ 5:0/ nedohráno
Ne 22.12.15:15HC BrkouniHC Tsunami Nymburk11:81:2/ 2:3/ 8:3

Poděbradský pohár 6. kolo

Poděbradský pohár 6. kolo  
SoHC PátekHC Křečhořské Vosy0:5kontumace
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 16.11. 19:30HC Lysá nad LabemHC brkouni13:185:5/ 2:10/ 6:3
Ne 17.11. 16:15HC SányHK Běchovice10:92:5/ 4:3/ 4:1
Ne 17.11.19:00HC Tsunami NymburkHC Hokejky11:43:1/ 4:1/ 4:2

Poděbradský pohár 7. kolo

Poděbradský pohár 7. kolo  
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 24.11. 11:45HC Tsunami NymburkHC Pátek8:73:2/ 2:2/ 3:3
Ne 24.11. 16:45HC BrkouniHC Sány9:114:4/ 2:2/ 3:5
So 9.11. 17:45HC Hokejky NymburkHC Lysá nad Labem23:55:0/ 8:3/ 10:2
Ne 10.11.16:45HK BěchoviceHC Křečhořské Vosy3:11
1:3/ 0:7/ 2:1

Poděbradský pohár 8. kolo

Poděbradský pohár 8. kolo  
Ne 5.1. 19:30HC BrkouniHC Křečhořské Vosy2:100:2/ 1:6/ 1:2
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 8.12. 20:00
HC PátekHK Běchovice27:13:0/ 9:0/ 15:1
So
HC TsunamiHC Lysá5:0kontumace
Ne 22.12. 10:00HC HokejkyHCSány14:5
4:1/ 2:1/ 8:3

Poděbradský pohár 9. kolo

Poděbradský pohár 9.kolo  
So 11.1. 19:30HC Křečhořské VosyHC Hokejkyodloženo:/:/:
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
SoHC LysáHC Pátek0:5kontumace
Ne 15.12. 20:00HK BěchoviceHC Brkouni5:60:2/ 3:4/ 2:0
So 4.1. 15:45HC SányHC Tsunami7:262:6/ 1:8/ 4:12

Poděbradský pohár 10. kolo

Poděbradský pohár 8. kolo  
Ne 19.1. 19:30
HC TsunamiHC Křečhořské Vosy5:54:2/ 1:2/ 0:1
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 12.1. 20:00
HC PátekHC Brkouni8:93:3/ 1:4/ 4:2
SoHC LysáHC Sány0:5kontumace
So 18.1. 20:00HC HokejkyHK Běchovice18:23:0/ 6:2/ 9:0

Poděbradský pohár 11. kolo

Poděbradský pohár  11. kolo  
So 1.2. 16:30HK BěchoviceHC Tsunami::/:/:
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 26.1. 11:45
HC SányHC Pátek::/:/:
So 1.2. 11:15
HC BrkouniHC Hokejkydohrávka:/:/:
SoHC Křečhořské VosyHC Lysá5:0kontumace

Poděbradský pohár 12. kolo

Poděbradský pohár  12. kolo  
SoHC LysáHK Běchovice0:5kontumace
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
SoHC PátekHC Hokejky::/:/:
SoHC SányHC Křečhořské Vosy::/:/:
SoHC TsunamyHC Brkouni::/:/:

Poděbradský pohár 13. kolo

Poděbradský pohár 13. kolo  
SoHC BrkouniHC Lysá5:0komtumace
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
SoHC Křečhořské VosyHC Pátek::/:/:
SoHC HokejkyHC Tsunami::/:/:
SoHK BěchoviceHC Sány::/:/:

Poděbradský pohár 14. kolo

Poděbradský pohár  14. kolo  
SoHC SányHC Brkouni::/:/:
DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
SoHC PátekHC Tsunami::/:/:
So HC Křečhořské VosyHK Běchovice::/:/:
So
HC LysáHC Hokejky0:5kontumace