Tabulky výsledků A_TÝM

A-TÝM 1.KOLO

DATUMDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKTŘETINY
Ne 13.9. 17:00SC Kolín BHC Žabonosy4:11:0/ 2:0/ 1:1
So 12.9. 19:00HC LEV BenešovHC Rytíři Vlašim4:21:1/ 2:1/ 1:0
So 12.9. 17:00HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora4:01:0/ 1:0/ 2:0
So 12.9. 17:00BK Mladá Boleslav BHC Čáslav2:51:2/ 1:0/ 0:3
Ne 13.9. 17:00HK LEV SlanýSpartak Žebrák7:42:0/ 2:0/ 3:4
So 12.9. 18:15HK Kralupy nad VltavouSlavoj Velké Popovice3:83:2/ 0:4/ 0:2
So 12.9. 17:00HK Králův DvůrHC Junior Mělník5:6 pp2:1/ 2:2/ 1:2
Ne 13.9. 17:30HC RakovníkSK Černošice:odloženo

A Tým 2. kolo

Datum/ hodina
DomácíHostéVýsledekTřetiny
So 19.9 16:00HC ŽabonosyHC Čáslav3:51:3/ 0:0/ 2:2
So 19.9. 17:30SK Sršni Kutná HoraBK Mladá Boleslav B4:31:1/ 2:0/ 1:2
So 19.9 17:30HC Rytíři VlašimHC Poděbrady3:61:3/ 2:2/ 0:0
Ne 20.9. 17:00SC Kolín B
HC LEV Benešov::/:/:
Pá 18.9. 18:00SK Černošice
Spartak Žebrák10:43:1/ 4:0/ 3:3
So 19.9. 17:30HC Junior Mělník
HC Rakovník
6:42:2/ 2:2/ 2:0
So 19.9. 18:15HK Kralupy nad Vltavou
HK Králův Dvůr
6:32:0/ 1:2/ 3:1
Ne 20.9. 18:00HK LEV Slaný

Slavoj Velké Popovice
::/:/:

A-TÝM 3.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 26.9. 0:00HC LEV BenešovHC Žabonosy::/:/:
So 26.9. 0:00
HC Poděbrady
SC Kolín B
::/:/:
So 26.9. 0:00Mladá Boleslav B
HC Rytíři Vlašim
::/:/:
So 26.9. 0:00HC ČáslavSK Sršni Kutná Hora
::/:/:
So 26.9. 0:00Slavoj Velké Popovice
Spartak Žebrák::/:/:
So 26.9. 0:00HK Králův Dvůr
HK LEV Slaný
::/:/:
So 26.9. 0:00HC RakovníkHK Kralupy nad Vltavou
::/:/:
So 26.9. 0:00SK Černošice
HC Junior Mělník::/:/:

A TÝM 4.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 3.10. 0:00HK LEV Slaný
SC Kolín B
::/:/:
So 3.10. 0:00Slavoj Velké Popovice
HC LEV Benešov
::/:/:
So 3.10. 0:00HK Králův Dvůr
HC Poděbrady
::/:/:
So 3.10. 0:00HC Rakovník
BK Mladá Boleslav B
::/:/:
So 3.10. 0:00SK Černošice
HC Čáslav
::/:/:
So 3.10. 0:00HC Junior MělníkSK Sršni Kutná Hora
::/:/:
So 3.10. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
HC Rytíři Vlašim
::/:/:
So 3.10. 0:00Spartak ŽebrákHC Žabonosy::/:/:

A TÝM 5.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 10.10. 0:00SC Kolín BSlavoj Velké Popovice::/:/:
So 10.10. 0:00HC LEV Benešov
HK LEV Slaný
::/:/:
So 10.10. 0:00HC Poděbrady
HK Kralupy nad Vltavou::/:/:
So 10.10. 0:00BK Mladá Boleslav B
HC Junior Mělník
::/:/:
So 10.10. 0:00HC Čáslav
Spartak Žebrák
::/:/:
So 10.10. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HC Rakovník
::/:/:
So 10.10. 0:00HC Rytíři Vlašim
HK Králův Dvůr::/:/:
So 10.10. 0:00HC Žabonosy
SK Černošice
::/:/:

A TÝM 6. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 17.10. 0:00HC Žabonosy
SK Sršni Kutná Hora
::/:/:
So 17.10. 0:00HC Rytíři Vlašim
HC Čáslav
::/:/:
So 17.10. 0:00SC Kolín B
BK Mladá Boleslav B
::/:/:
So 17.10. 0:00HC LEV BenešovHC Poděbrady
::/:/:
So 17.10. 0:00Spartak źebrák
HC Junior Mělník::/:/:
So 17.10. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
SK Černošice::/:/:
So 17.10. 0:00HK LEV Slaný
HC Rakovník
::/:/:
So 17.10. 0:00Slavoj Velké Popovice
HK Králův Dvůr::/:/:

A Tým 7. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 24.10. 0:00HC Poděbrady
HC Žabonosy
::/:/:
So 24.10. 0:00BK Mladá Boleslav B
HC LEV Benešov::/:/:
So 24.10. 0:00HC Čáslav
SC Kolín B
::/:/:
So 24.10. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HC Rytíři Vlašim
::/:/:
So 24.10. 0:00HK Králův Dvůr
Spartak Žebrák
::/:/:
So 24.10. 0:00HC Rakovník
Slavoj Velké Popovice
::/:/:
So 24.10. 0:00SK Černošice
HK LEV Slaný
::/:/:
So 24.10. 0:00HC Junior MělníkHK Kralupy nad Vltavou

::/:/:

A Tým 8. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
31.10. 0:00HC ŽabonosyHC Rytíři Vlašim::/:/:
31.10. 0:00
SC Kolín BSK Sršni Kutná Hora::/:/:
31.10. 0:00HC LEV BenešovHC Čáslav
::/:/:
31.10. 0:00HC PoděbradyBK Mladá Boleslav B::/:/:
31.10. 0:00
Spartak ŽebrákHK Kralupy nad Vltavou::/:/:
31.10. 0:00HK LEV SlanýHC Junior Mělník::/:/:
31.10. 0:00Slavoj Velké PopoviceSK Černošice::/:/:
31.10. 0:00HK Králův Dvůr
HC Rakovník
::/:/:

A Tým 9. kolo

DatumDomáciHostéVýsledekTřetiny
7.11. 0:00HK LEV Slaný
HC Poděbrady
::/:/:
7.11. 0:00Slavoj Velké PopoviceHC Žabonosy
::/:/:
7.11. 0:00HK Králův Dvůr
SC Kolín B
::/:/:
7.11. 0:00HC RakovníkHC Rytíři Vlašim::/:/:
7.11. 0:00SK ČernošiceSK Sršni Kutná Hora::/:/:
7.11. 0:00HC Junior MělníkHC Čáslav::/:/:
7.11. 0:00HK Kralupy nad VltavouBK Mladá Boleslav B::/:/:
7.11. 0:00spartak ŽebrákHC LEV Benešov::/:/:

A Tým 10. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
so 14.11. 0:00SC Kolín BHC Rakovník
::/:/:
so 14.11. 0:00HC LEV Benešov
HK Králův Dvůr
::/:/:
so 14.11. 0:00HC PoděbradySlavoj Velké Popovice::/:/:
so 14.11. 0:00BK Mladá Boleslav BHK LEV Slaný::/:/:
so 14.11. 0:00HC ČáslavHK Kralupy nad Vltavou::/:/:
so 14.11. 0:00SK Sršni Kutná Horaspartak Žebrák::/:/:
so 14.11. 0:00HC Rytíři VlašimSK Černošice
::/:/:
so 14.11. 0:00HC Žabonosy
HC Junior Mělník::/:/:

A Tým 11. kolo

DatumDomácí HostéVýsledekTřetiny
So 21.11. 0:00BK Mladá Boleslav B
HC Žabonosy
::/:/:
So 21.11. 0:00HC ČáslavHC Poděbrady::/:/:
So 21.11. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC LEV Benešov::/:/:
So 21.11. 0:00HC Rytíři VlašimSC Kolín B::/:/:
So 21.11. 0:00HC Rakovník
Spartak Žebrák::/:/:
So 21.11. 0:00SK Černošice
HK Králův Dvůr
::/:/:
So 21.11. 0:00HC Junior MělníkSlavoj Velké Popovice::/:/:
So 21.11. 0:00HK Kralupy nad VltavouHK LEV Slaný
::/:/:

A Tým 12. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 28.11. 0:00HC Žabonosy
SC Kolín B
::/:/:
So 28.11. 0:00HC Rytíři Vlašim
HC LEV Benešov
:
:/:/:
So 28.11. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady
::/:/:
So 28.11. 0:00HC ČáslavBK Mladá Boleslav B::/:/:
So 28.11. 0:00Spartak ŽebrákHK LEV Slaný
::/:/:
So 28.11. 0:00HK Kralupy nad VltavouSlavoj Velké Popovice::/:/:
So 28.11. 0:00HC Junior MělníkHK Králův Dvůr
::/:/:
So 28.11. 0:00SK ČernošiceHC Rakovník::/:/:

A Tým 13. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 5.12. 2020HC Čáslav
HC Žabonosy
::/:/:
So 5.12. 2020BK Mladá Boleslav B
SK Sršni Kutná Hora::/:/:
So 5.12. 2020HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim::/:/:
So 5.12. 2020HC LEV BenešovSC Kolín B::/:/:
So 5.12. 2020SK ČernošiceSpartak Žebrák::/:/:
So 5.12. 2020HC Rakovník
HC Junior Mělník::/:/:
So 5.12. 2020HK Králův DvůrHK Kralupy nad Vltavou
::/:/:
So 5.12. 2020Slavoj Velké PopoviceHK LEV Slaný
::/:/:

A Tým 14. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
12.12. 0:00HK LEV Slaný
HC Čáslav
:
:/:/:
12.12. 0:00Slavoj Velké PopoviceBK Mladá Boleslav B::/:/:
12.12. 0:00
HK Králův Dvůr
HC Žabonosy
::/:/
12.12. 0:00HC Rakovník
HC LEV Benešov
::/:/:
12.12. 0:00SK ČernošiceSC Kolín B::/:/:
12.12. 0:00HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim::/:/:
12.12. 0:00HK Kralupy nad VltavouSK Sršni Kutná Hora::/:/:
12.12. 0:00Spartak źebrákHC Poděbrady::/:/:

A-TÝM 15.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
19.12. 0:00SC Kolín B
HC Junior Mělník::/:/:
19.12. 0:00HC LEV Benešov
SK Černošice
::/:/:
19.12. 0:00HC Poděbrady
HC Rakovník::/:/:
19.12. 0:00BK Mladá Boleslav B
HK Králův Dvůr
::/:/:
19.12. 0:00HC ČáslavSlavoj Velké Popovice::/:/:
19.12. 0:00SK Sršni Kutná HoraHK LEV Slaný::/:/:
19.12. 0:00HC Rytíři Vlašimspartak Žebrák::/:/:
19.12. 0:00HC Žabonosy
HK Kralupy nad Vltavou::/:/:

A-TÝM 16.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 9.1. 0:00HC Žabonosy

HC LEV Benešov

::/:/:
So 9.1. 0:00SC Kolín B

HC Poděbrady
::/:/:
So 9.1. 0:00HC Rytíři Vlašim
BK Mladá Boleslav B
::/:/:
So 9.1. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HC Čáslav

::/:/:
So 9.1. 0:00Spartak ŽebrákSlavoj Velké Popovice
::/:/:
So 9.1. 0:00HK LEV Slaný
HK Králův Dvůr

::/:/:
So 9.1. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
HC Rakovník::/:/:
So 9.1. 0:00HC Junior Mělník
SK Černošice::/:/:

A TÝM 17. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledkyTřetiny
So 16.1. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC Žabonosy
::/:/:
So 16.1. 0:00HC ČáslavHC Rytíři Vlašim
::/:/:
So 16.1. 0:00BK Mladá Boleslav BSC Kolín B
::/:/:
So 16.1. 0:00HC PoděbradyHC LEV Benešov::/:/:
So 16.1. 0:00HC Junior MělníkSpartak Žebrák::/:/:
So 16.1. 0:00SK Černošice
HK Kralupy nad Vltavou
::/:/:
So 16.1. 0:00HC RakovníkHK LEV Slaný::/:/:
So 16.1. 0:00HK Králův DvůrSlavoj Velké Popovice::/:/:

A TÝM 18. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 23.1. 0:00HC Žabonosy
HC Poděbrady
::/:/:
So 23.1. 0:00HC LEV BenešovBK Mladá Boleslav B
::/:/:
So 23.1. 0:00SC Kolín BHC Čáslav::/:/:
So 23.1. 0:00HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora::/:/:
So 23.1. 0:00Spartak ŽebrákHK Králův Dvůr
:
:/:/:
So 23.1. 0:00Slavoj Velké PopoviceHC Rakovník
::/:/:
So 23.1. 0:00HK LEV SlanýSK Černošice::/:/:
So 23.1. 0:00HK Kralupy nad VltavouHC Junior Mělník::/:/:

A TÝM 19. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 30.1. 0:00HK LEV Slaný
HC Rytíři Vlašim
::/:/:
So 30.1. 0:00Slavoj Velké PopoviceSK Sršni Kutná Hora
::/:/:
So 30.1. 0:00HK Králův Dvůr
HC Čáslav
::/:/:
So 30.1. 0:00HC RakovníkHC Žabonosy
::/:/:
So 30.1. 0:00SK ČernošiceHC Poděbrady::/:/:
So 30.1. 0:00HC Junior MělníkHC LEV Benešov::/:/:
So 30.1. 0:00HK Kralupy nad VltavouSC Kolín B::/:/:
So 30.1. 0:00Spartak ŽebrákBK Mladá Boleslav B::/:/:

A TÝM 20. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 6.2. 0:00SC Kolín B
Spartak Žebrák
::/:/:
So 6.2. 0:00HC LEV Benešov

HK Kralupy nad Vltavou

::/:/:
So 6.2. 0:00HC Poděbrady

HC Junior Mělník
::/:/:
So 6.2. 0:00BK Mladá Boleslav B

SK Černošice

::/:/:
So 6.2. 0:00HC ČáslavHC Rakovník

::/:/:
So 6.2. 0:00SK Sršni KutnáHora
HK Králův Dvůr
::/:/:
So 6.2. 0:00HC Rytíři Vlašim
Slavoj Velké Popovice
::/:/:
So 6.2. 0:00HC Žabonosy
HK LEV Slaný

::/:/:

A TÝM 21. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 13.2. 0:00HC Rytíři Vlašim

HC Žabonosy

::/:/:
So 13.2. 0:00SK Sršni Kutná Hora
SC Kolín B
::/:/:
So 13.2. 0:00HC Čáslav

HC LEV Benešov

::/:/:
So 13.2. 0:00BK Mladá Boleslav B
HC Poděbrady
::/:/:
So 13.2. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
Spartak Žebrák
::/:/:
So 13.2. 0:00HC Junior Mělník
HK LEV Slaný
::/:/:
So 13.2. 0:00SK Černošice

Slavoj Velké Popovice
::/:/:
So 13.2. 0:00HC Rakovník

HK Králův Dvůr
::/:/:

A TÝM 22. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 20.2. 0:00HC Žabonosy

BK Mladá Boleslav B::/:/:
So 20.2. 0:00
HC Poděbrady
HC Čáslav
::/:/:
So 20.2. 0:00HC LEV Benešov
SK Sršni Kutná Hora
::/:/:
So 20.2. 0:00SC Kolín B
HC Rytíři Vlašim

::/:/:
So 20.2. 0:00Spartak Žebrák
HC Rakovník
::/:/:
So 20.2. 0:00HK Králův Dvůr

SK Černošice

::/:/:
So 20.2. 0:00Slavoj Velké Popovice
HC Junior Mělník
::/:/:
So 20.2. 0:00HK LEV Slaný
HK Kralupy nad Vltavou::/:/:

ČTVRTFINÁLE KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
St

:
:/:/:
So


::/:/:
Ne

::/:/:
St::/:/:
So ::/:/:
Ne::/:/:
St ::/:/:
So::/:/:
Ne
::/:/:
St
::/:/:
So
::/:/:

SEMIFINÁLE KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So::/:/:
So::/:/:
So::/:/:
So::/:/:
So::/:/:

FINÁLE KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So::/:/:
So ::/:/:
So::/:/:

Baráž o účast v KLM 2021/2022

Datum DomácíHosté Výsledek Třetiny
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/: