Tabulky výsledků A_TÝM

A-TÝM 1.KOLO

DATUMDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKTŘETINY
St 14.9. 19:30HC Hvězda PrahaHC Junior Mělník6:21:1/ 2:0/ 3:1
So 10.9. 18:15HK Kralupy nad VltavouHC Benátky n Jizerou B5:21:0/ 2:2/ 2:0
Ne 11.9. 17:30HC RakovníkHK LEV Slaný2:10:0/ 2:0/ 0:1
So 10.9. 18:00Slavoj Velké PopoviceHK Králův Dvůr2:10:0/ 2:0/ 0:1
So 10.9. 17:30HC LEV BenešovSpartak Žebrák8:33:0/ 2:0/ 3:3
So 10.9. 17:30HC Rytíři VlašimSK Černošice6:52:2/ 2:2/ 2:1
Ne 11.9. 17:00HC ČáslavHC Poděbrady1:120:3/ 1:5/ / 0:4
Ne 11.9. 17:30SK Sršni Kutná HoraHC Žabonosy3:12:1/ 0:0/ 1:0
So 10.9. 16:00SC Kolín BBK Mladá Boleslav B4:3 pp1:1/ 1:2/ 1:0

A Tým 2. kolo

Datum/ hodina
DomácíHostéVýsledekTřetiny
St 28.9. 19:15HK LEV SlanýSlavoj Velké Popovice
:: / : / :
So 17.9. 16:30SK ČernošiceHC Čáslav6:20:0/ 1:0/ 5:2
So 17.9. 17:00BK Mladá Boleslav BHC Hvězda Praha4:21:1/ 2:0/ 1:1
Ne 18.9. 13:00HC Benátky n Jizerou B
HC LEV Benešov2:41:2/ 1:2/ 0:0
Ne 18.9. 17:00Spartak Žebrák
SK Sršni Kutná Hora2:30:1/ 2:0/ 0:2
Ne 18.9. 16:00HC Žabonosy
HK Kralupy nad Vltavou
3:60:1/ 2:2/ 1:3
So 17.9. 17:30HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim
7:44:0/ 2:0/ 1:4
So 17.9. 17:00HK Králův DvůrSC Kolín B3:22:0/ 1:2/ 0:0
So 17.9. 17:00 HC PoděbradyHC Rakovník3:41:2/ 1:1/ 1:1

A-TÝM 3.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 25.9. 17:00HC ČáslavHK LEV Slaný5:22:1/ 1:0/ 2:1
So 24.9. 19:15HC Hvězda Praha
SK Černošice
2:50:2/ 2:1/ 0:2
So 24.9. 18:00Slavoj Velké PopoviceMladá Boleslav B
3:50:1/ 2:2/ 1:2
Ne 25.9. 17:30SK Sršni Kutná Hora
Benátky n Jizerou B4:32:1/ 0:0/ 2:2
So 24.9. 16:15HK Kralupy nad Vltavou
Spartak Žebrák
5:21:2/ 1:0/ 3:0
So 24.9. 17:30HC LEV BenešovHC Žabonosy
12:23:0/ 5:1/ 4:1
Ne 25.9. 18:30SC Kolín B
HC Junior Mělník7:12:0/ 2:0/ 3:1
Ne 25.9. 17:30HC RakovníkHK Králův Dvůr9:31:0/ 3:1/ 5:2
So 24.9. 17:30HC Rytíři VlašimHC Poděbrady5:90:1/ 2:4/ 3:4

A TÝM 4.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 1.10. 17:30HC Junior Mělník
HK LEV Slaný
2:4
1:1/ 1:0/ 0:3
Ne 2.10. 16:15HC Benátky n Jizerou B
HC Rakovník
3:42:3/ 0:0/ 1:1
So 1.10. 19:15HC Hvězda Praha
HK Kralupy nad Vltavou
3:51:1/ 0:1/ 2:3
Ne 2.10. 17:00HK Králův DvůrSK Černošice6:11
1:3/ 1:4/ 4:4
So 1.10. 17:45Spartak Žebrák
HC Rytíři Vlašim1:120:5/ 0:4/ 1:3
So 1.10. 18:00Slavoj Velké PopoviceHC LEV Benešov2:4
1:2/ 0:2/ 1:0
So 1.10. 17:00HC Poděbrady
BK Mladá Boleslav B
2:61:2/ 1:2/ 0:2
Ne 2.10. 16:00HC ŽabonosySC Kolín B4:111:1/ 1:8/ 2:2
Ne 2.10. 17:00HC ČáslavSK Sršni Kutná Hora3:4 pp0:2/ 1:0/ 2:1

A TÝM 5.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 8.10. 0:00HK Kralupy nad VltavouHC Junior Mělník
: : / : / :
So 8.10. 0:00HC Rakovník
HC Hvězda Praha
: : / : / :
So 8.10. 0:00HK LEV SlanýHC Benátky n Jizerou B: : / : / :
So 8.10. 0:00HC LEV Benešov
HK Králův Dvůr: : / : / :
So 8.10. 0:00HC Rytíři Vlašim
Slavoj Velké Popovice
: : / : / :
So 8.10. 0:00SK ČernošiceSpartak Žebrák
: : / : / :
So 8.10. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HC Poděbrady: : / : / :
So 8.10. 0:00SC Kolín B
HC Čáslav
: : / : / :
So 8.10. 0:00BK Mladá Boleslav BHC Žabonosy: : / : / :

A TÝM 6. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 15.10. 0:00HC Hvězda Praha
HC LEV Benešov
:: / : / :
So 15.10. 0:00Slavoj Velké Popovice
SK Sršni Kutná Hora
:: / : / :
So 15.10. 0:00HC Čáslav
HK Kralupy nad Vltavou
:: / : / :
So 15.10. 0:00HC RakovníkSK Černošice
:: / : / :
So 15.10. 0:00HC Rytíři Vlašim
BK Mladá Boleslav B:: / : / :
So 15.10. 0:00SC Kolín B
HK LEV Slaný:: / : / :
So 15.10. 0:00HC Benátky n Jizerou B
HK Králův Dvůr
:: / : / :
So 15.10. 0:00Spartak źebrák
HC Poděbrady:: / : / :
So 15.10. 0:00HC ŽabonosyHC Junior Mělník:: / : / :

A Tým 7. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 22.10. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HC Hvězda Praha
:: / : / :
So 22.10. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
Slavoj Velké Popovice:: / : / :
So 22.10. 0:00HC LEV Benešov
HC Čáslav
:: / : / :
So 22.10. 0:00BK Mladá Boleslav B
HC Rakovník
:: / : / :
So 22.10. 0:00HK LEV Slaný
HC Rytíři Vlašim
:: / : / :
So 22.10. 0:00SK Černošice
SC Kolín B
:: / : / :
So 22.10. 0:00HC Poděbrady
HC Benátky n Jizerou B
:: / : / :
So 22.10. 0:00HC Junior MělníkSpartak Žebrák:: / : / :
So 22.10. 0:00HK Králův Dvůr HC Žabonosy:: / : / :

A Tým 8. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 29.10. 0:00HC Hvězda PrahaHC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 29.10. 0:00Slavoj Velké PopoviceSC Kolín B:: / : / :
So 29.10. 0:00HC ČáslavHC Rakovník
:: / : / :
So 29.10. 0:00HK Kralupy nad VltavouHK Králův Dvůr:: / : / :
So 29.10. 0:00HC LEV BenešovHC Poděbrady:: / : / :
So 29.10. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC Junior Mělník:: / : / :
So 29.10. 0:00HK LEV SlanýSpartak Žebrák:: / : / :
So 29.10. 0:00SK Černošice
HC Žabonosy
:: / : / :
So 29.10. 0:00BK Mladá Boleslav BHC Benátky n Jizerou B:: / : / :

A Tým 9. kolo

DatumDomáciHostéVýsledekTřetiny
So 5.11. 0:00HC Junior Mělník
HC Benátky n Jizerou B
:: / : / :
So 5.11. 0:00HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný:: / : / :
So 5.11. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
HC Rakovník
:: / : / :
So 5.11. 0:00HK Králův DvůrSpartak Žebrák
:: / : / :
So 5.11. 0:00Slavoj Velké PopoviceSK Černošice:: / : / :
So 5.11. 0:00HC LEV BenešovHC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 5.11. 0:00HC PoděbradyHC Žabonosy:: / : / :
So 5.11. 0:00HC ČáslavBK Mladá Boleslav B:: / : / :
So 5.11. 0:00SK Sršni Kutná HoraSC Kolín B:: / : / :

A Tým 10. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 12.11. 0:00HC RakovníkHC Junior Mělník
:
: / : / :
So 12.11. 0:00HK LEV Slaný
HK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 12.11. 0:00HC Benátky n Jizerou BHC Hvězda Praha:: / : / :
So 12.11. 0:00HC Rytíři VlašimHK Králův Dvůr:: / : / :
So 12.11. 0:00SK Černošice HC LEV Benešov:: / : / :
So 12.11. 0:00Spartak ŽebrákSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 12.11. 0:00 SC Kolín BHC Poděbrady:: / : / :
So 12.11. 0:00BK Mladá Boleslav B
SK Sršni Kutná Hora:: / : / :
So 12.11. 0:00HC ŽabonosyHC Čáslav:: / : / :

A Tým 11. kolo

DatumDomácí HostéVýsledekTřetiny
So 19.11. 0:00SC Kolín B
HC Hvězda Praha
:
: / : / :
So 19.11. 0:00HC RakovníkSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 19.11. 0:00HC Rytíři VlašimHC Čáslav:: / : / :
So 19.11. 0:00HC PoděbradyHK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 19.11. 0:00 HC Junior Mělník
HC LEV Benešov
:: / : / :
So 19.11. 0:00HK Králův DvůrSK Sršni Kutná Hora
:: / : / :
So 19.11. 0:00HC ŽabonosyHK LEV Slaný:: / : / :
So 19.11. 0:00HC Benátky n Jizerou BSK Černošice:: / : / :
So 19.11. 0:00 Spartak ŽebrákBK Mladá Boleslav B:: / : / :

A Tým 12. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 26.11. 0:00HC Hvězda Praha
Spartak Žebrák
:: / : / :
So 26.11. 0:00Slavoj Velké Popovice
HC Žabonosy
:
: / : / :
So 26.11. 0:00HC ČáslavHC Benátky n Jizerou B:: / : / :
So 26.11. 0:00HK Kralupy nad VltavouHC LEV Benešov:: / : / :
So 26.11. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC Rakovník
:: / : / :
Út 15.2. 18:00HC Rytíři VlašimSC Kolín B:: / : / :
So 26.11. 0:00HK LEV SlanýSK Černošice
:: / : / :
So 26.11. 0:00BK Mladá Boleslav BHC Junior Mělník:: / : / :
So 26.11. 0:00HK Králův DvůrHC Poděbrady:: / : / :

A Tým 13. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 3.12. 0:00HC Junior Mělník
HC Hvězda Praha
: : / : / :
So 3.12. 0:00HC Benátky n Jizerou B
HK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 3.12. 0:00HK LEV SlanýHC Rakovník: : / : / :
So 3.12. 0:00HK Králův DvůrSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 3.12. 0:00Spartak ŽebrákHC LEV Benešov: : / : / :
So 3.12. 0:00SK Černošice
HC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 3.12. 0:00HC PoděbradyHC Čáslav
:: / : / :
So 3.12. 0:00HC ŽabonosySK Sršni Kutná Hora
:: / : / :
So 3.12. 0:00BK Mladá Boleslav BSC Kolín B:: / : / :

A Tým 14. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 10.12. 0:00HK LEV SlanýHC Junior Mělník:
: / : / :
So 10.12. 0:00HC RakovníkHC Benátky n Jizerou B:: / : / :
So 10.12. 0:00HK Kralupy nad Vltavou
HC Hvězda Praha
: : / : / :
So 10.12. 0:00SK Černošice
HK Králův Dvůr
:: / : / :
So 10.12. 0:00HC Rytíři VlašimSpartak Žebrák:: / : / :
So 10.12. 0:00HC LEV BenešovSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 10.12. 0:00BK Mladá Boleslav BHC Poděbrady:: / : / :
So 10.12. 0:00SC Kolín BHC Žabonosy:: / : / :
So 10.12. 0:00SK Sršni Kutná HoraHC Čáslav:: / : / :

A-TÝM 15.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 17.12. 0:00HC Žabonosy
HC Hvězda Praha:: / : / :
So 17.12. 0:00HC Benátky n Jizerou B
Slavoj Velké Popovice
:: / : / :
So 17.12. 0:00Spartak Žebrák
HC Čáslav:: / : / :
So 17.12. 0:00HC PoděbradyHK LEV Slaný
:: / : / :
So 17.12. 0:00SC Kolín BHK Kralupy nad Vltavou: : / : / :
So 17.12. 0:00HC LEV BenešovBK Mladá Boleslav B: : / : / :
So 17.12. 0:00SK ČernošiceSK Sršni Kutná Hora:: / : / :
So 17.12. 0:00HC Rakovník
HC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 17.12. 0:00HC Junior MělníkHK Králův Dvůr:: / : / :

A-TÝM 16.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 7.1. 0:00HC Hvězda PrahaSlavoj Velké Popovice
: : / : / :
So 7.1. 0:00HK Kralupy nad VltavouHC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 7.1. 0:00 Spartak ŽebrákHC Žabonosy
:: / : / :
So 7.1. 0:00HK LEV Slaný
SK Sršni Kutná Hora
:: / : / :
So 7.1. 0:00HC Benátky n Jizerou B
SC Kolín B
:: / : / :
So 7.1. 0:00HC Junior MělníkHC Poděbrady:: / : / :
So 7.1. 0:00HC Rakovník
HC LEV Benešov: : / : / :
So 7.1. 0:00BK Mladá Boleslav B
SK Černošice:: / : / :
So 7.1. 0:00HK Králův DvůrHC Čáslav:: / : / :

A TÝM 17. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledkyTřetiny
So 14.1. 0:00 HC ČáslavSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 14.1. 0:00SK ČernošiceHC Junior Mělník
:
: / : / :
So 14.1. 0:00SC Kolín BSpartak Žebrák
:: / : / :
So 14.1. 0:00HC LEV BenešovHK LEV Slaný:: / : / :
So 14.1. 0:00HC Rytíři VlašimHC Benátky n Jizerou B:: / : / :
So 14.1. 0:00 HK Králův DvůrBK Mladá Boleslav B
:: / : / :
So 14.1. 0:00SK Sršni Kutná Hora
HK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 14.1. 0:00HC ŽabonosyHC Rakovník:: / : / :
So 14.1. 0:00HC PoděbradyHC Hvězda Praha:: / : / :

A TÝM 18. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 21.1. 0:00HC Junior Mělník
HK Kralupy nad Vltavou
:: / : / :
So 21.1. 0:00HC Hvězda PrahaHC Rakovník
:: / : / :
So 21.1. 0:00HC Benátky n Jizerou BHK LEV Slaný:: / : / :
So 21.1. 0:00HK Králův DvůrHC LEV Benešov:: / : / :
So 21.1. 0:00Slavoj Velké PopoviceHC Rytíři Vlašim
:
: / : / :
So 21.1. 0:00Spartak ŽebrákSK Černošice
:: / : / :
So 21.1. 0:00HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora:: / : / :
So 21.1. 0:00 HC ČáslavSC Kolín B:: / : / :
So 21.1. 0:00HC ŽabonosyBK Mladá Boleslav B:: / : / :

A TÝM 19. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 28.1. 0:00Slavoj Velké Popovice
HC Junior Mělník
:
: / : / :
So 28.1. 0:00HC PoděbradySK Černošice:: / : / :
So 28.1. 0:00HK LEV Slaný
HK Králův Dvůr:: / : / :
So 28.1. 0:00HC ČáslavHC Hvězda Prahá:: / : / :
So 28.1. 0:00HK Kralupy nad VltavouBK Mladá Boleslav B
:: / : / :
So 28.1. 0:00HC RakovníkSpartak Žebrák:: / : / :
So 28.1. 0:00HC Benátky n Jizerou bHC Žabonosy:: / : / :
So 28.1. 0:00 HC LEV BenešovSC Kolín B
:: / : / :
So 28.1. 0:00HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora:: / : / :

A TÝM 20. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 4.2. 0:00SK ČernošiceHK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 4.2. 0:00Slavoj Velké PopoviceHC Poděbrady:: / : / :
So 4.2. 0:00HC Hvězda Praha HK Králův Dvůr:: / : / :
So 4.2. 0:00HC Junior MělníkHC Čáslav:: / : / :
So 4.2. 0:00BK Mladá Boleslav BHK LEV Slaný:: / : / :
So 4.2. 0:00SC Kolín BHC Rakovník:: / : / :
So 4.2. 0:00Spartak ŽebrákHC Benátky n Jizerou B:: / : / :
So 4.2. 0:00SK Sršni Kutná Hora HC LEV Benešov:: / : / :
So 4.2. 0:00HC ŽabonosyHC Rytíři Vlašim:: / : / :

A TÝM 21. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 12.2. 0:00HC Benátky n Jizerou BHC Junior Mělník:: / : / :
So 12.2. 0:00HK LEV SlanýHC Hvězda Praha:: / : / :
So 12.2. 0:00HC RakovníkHK Kralupy nad Vltavou:: / : / :
So 12.2. 0:00Spartak ŽebrákHK Králův Dvůr:: / : / :
So 12.2. 0:00SK ČernošiceSlavoj Velké Popovice:: / : / :
So 12.2. 0:00HC Rytíři VlašimHC LEV Benešov:: / : / :
So 12.2. 0:00HC ŽabonosyHC Poděbrady:: / : / :
So 12.2. 0:00BK Mladá Boleslav BHC Čáslav:: / : / :
So 12.2. 0:00SC Kolín BSK Sršni Kutná Hora:: / : / :

A TÝM 22. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 19.2. 17:00HC Junior MělníkHC Rakovník: : / : / :
So 19.2. 17:00
HK Kralupy nad Vltavou HK LEV Slaný: : / : / :
So 18.2. 0:00HC Hvězda PrahaHC Benátky n Jizerou B:: / : / :
So 18.2. 0:00HK Králův DvůrHC Rytíři Vlašim:: / : / :
So 18.2. 0:00HC LEV BenešovSK Černošice:: / : / :
So 18.2. 0:00Slavoj Velké PopoviceSpartak Žebrák:: / : / :
So 18.2. 0:00HC PoděbradySC Kolín B:: / : / :
So 18.2. 0:00SK Sršni Kutná HoraBK Mladá Boleslav B:: / : / :
So 18.2. 0:00HC ČáslavHC Žabonosy:: / : / :

PŘEDKOLO KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
St 23.2. 17:45HC RakovníkHC Rytíři Vlašim7:4
4:0/ 0:0/ 3:4
So 26.2. 17:30
HC Rytíři VlašimHC Rakovník1:60:2/ 1:1/ 0:3
::/:/:
St 23.2. 18:00HC Lev BenešovHC Čáslav4:3 pp1:2/ 1:1/ 1:0
So 26.2. 17:00HC ČáslavHC Lev Benešov6:32:0/ 2:2/ 2:1
Ne 27.2. 17:00HC Lev BenešovHC Čáslav3:41:1/ 0:3/ 2:0'
St 23.2. 18:45HK Kralupy n.Vltavou HK Králův Dvůr5:10:0/ 3:0/ 2:1
So 26.2. 18:00HK Králův DvůrHK Kralupy n.Vltavou4:5 po sn3:1/ 1:2/ 0:1
::/:/:
Čt 24.2. 20:00Slavoj Velké PopoviceBK Mladá Boleslav B4:33:1/ 1:1/ 0:1
So 26.2. 15:00BK Mladá Boleslav BSlavoj Velké Popovice4:71:2/ 3:1/ 0:4
::/:/:

ČTVRTFINÁLE KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
St 2.3. 18:15SC Kolín BHK Kralupy n.Vltavou2:41:1/ 1:2/ 0:1
So 5.3. 18:15HK Kralupy n.VltavouSC Kolín B2:10:0/ 2:1/ 0:0
::/:/:
St 2.3. 18:00HC PoděbradySlavoj Vel.Popovice6:20:0/ 2:0/ 4:2
So 5.3. 18:00Slavoj Vel.PopoviceHC Poděbrady4:20:1/ 1:1/ 3:0
Ne 6.3. 0:00HC PoděbradySlavoj Vel.Popovice2:40:1/ 0:2/ 2:1
St 2.3. 18:30SK ČernošiceHC Rakovník3:22:0/ 1:2/ 0:0
So 5.3. 17:30HC RakovníkSK Černošice1:50:2/ 1:2/ 0:1
::/:/:
St 2.3. 19:00HC Junior MělníkHC Čáslav7:03:0/ 2:0/ 2:0
So 5.3. 17:00HC ČáslavHC Junior Mělník5:4 pp3:1/ 0:3/ 1: 0
Ne 6.3. 0:00HC Junior MělníkHC Čáslav3:2 pp0:1/ 1:1/ 1:0

SEMIFINÁLE KLM

Datumdomácíhostécelkemtřetiny
St 9.3. 19:30HC Junior MělníkHK Kralupy n.Vltavou4:32:1/ 2:2/ 0:0
So 12,3. 18:15HK Kralupy n.VltavouHC Junior Mělník3:2 pp0:0/ 2:1/ 0:1
Ne 13.3. 17:30HC Junior MělníkHK Kralupy n.Vltavou5:22:2/ 1:0/ 2:0
St 9.3. 18:30SK ČernošiceSlavoj Vel.Popovice6:42:1/ 2:2/ 2:1
So 12,3. 18:00Slavoj Vel.PopoviceSK Černošice4:51:2/ 2:3/ 1:0
::/ :/ :

FINÁLE KLM

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
St 16.3. 18:30HC Junior MělníkSK Černošice3:22:1/ 0:0/ 1:1
So 19.3. 16:30SK ČernošiceHC Junior Mělník2:31:1/ 0:1/ 1:1
So::/:/:

Baráž o účast v KLM 2021/2022

Datum DomácíHosté Výsledek Třetiny
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/:
::/:/: