Tabulky výsledků A_TÝM

A-TÝM 1.KOLO

DATUMDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKTŘETINY
So 15.09 18:00Slavoj Velké PopoviceSK Sršni Kutná Hora1 :30:1/1:1/0:1
So 15.09 17:00BK Mladá Boleslav BHC Čáslav4 :63:4/1:1/0:1
Ne 16.09 16:00HC ŽabonosyHC LEV Benešov2:40:2/2:0/0:2
So 15.09 17:00HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim4 :21:0/2 :1/1:1
So 15.09 17:30HC Junior MělníkHC Rakovník8 :43:1/1:3/4:0
So 15.09 18:30HC Buldoci NeratoviceSK Černošice3 :41:1/1:2/1:1
So 15.09 17:00HK Králův DvůrHK Kralupy nad Vltavou3 :2 po sn1:1/0:0/1:1
So 15.09 17:00HC PříbramHK LEV Slaný4 :12:0/0:1/2:0

A Tým 2. kolo

Datum/ hodina
DomácíHostéVýsledekTřetiny
So 22.9. 17:30HC Junior Mělník
HC Buldoci Neratovice 3:2 po sn0:0/2:1/0:1
So 22.9. 17:30SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim 1:21:0/0:2/0:0
So 22.9. 17:00HC LEV Benešov HC Poděbrady 4:60:2/3:3/1:1
Ne 23.9. 17:00HC ČáslavHC Žabonosy7:21:1/3:0/3:1
So 22.9. 18:00Slavoj Velké Popovice
BK Mladá Boleslav B 6:31:1/1:1/4:1
Ne 22.9. 17:30HC Rakovník
HK LEV Slaný2:11:0/1:1/0:0
So 22.9. 18:15HK Kralupy nad Vltavou
HC Příbram 3:81:3/2:4/0:1
So 22.9. 16:30SK ČernošiceHK Králův Dvůr 3:21:0/2:1/0:1

A-TÝM 3.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 30.9. 17:00HK LEV SlanýHK Kralupy nad Vltavou7:12:0/3:1/2:0
So 29.9. 17:00BK Mladá Boleslav BSK Sršni Kutná Hora5:22:0/0:1/3:1
So 29.9. 14:15
HC ŽabonosySlavoj Velké Popovice8:14:1/1:0/1:1
So 29.9. 17:00HC PoděbradyHC Čáslav1:50:2/0:2/1:1
So 29.9. 17:30HC Rytíři VlašimHC LEV Benešov7:41:4/3:0/3:0
So 29.9. 18:30HC Buldoci NeratoviceHC Rakovník0:40:0/0:2/0:2
So 29.9. 17:00HK Králův DvůrHC Junior Mělník2:60:3/0:2/2:1
So 29.9. 17:00HC PříbramSK Černošice4:3 po pp2:0/1:1/0:2

A TÝM 4.KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 7.10. 17:30HC RakovníkSK Sršni Kutná Hora2:3 pp1:0/1:1/0:1
So 6.10. 17:30HC Junior MělníkSlavoj Velké Popovice5:31:1/2:1/2:1
So 6.10. 18:30HC Buldoci NeratoviceBK Mladá Boleslav B4:71:1/2:3/1:3
So 6.10. 17:00HK Králův DvůrHC Žabonosy4:20:2/3:0/1:0
So 6.10. 18:00HC PříbramHC Poděbrady3:40:2/3:1/0:1
Ne 7.10. 17:00HK LEV SlanýHC Rytíři Vlašim8:11:1/4:0/2:0
So 6.10. 18:15HK Kralupy nad VltavouHC LEV Benešov3:100:5/1:3/2:2
So 6.10. 16:30SK ČernošiceHC Čáslav6:72:1/3:1/1:5

A TÝM 5.KOLO

Datum/ hodinaDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 13.10 17:30SK Sršni Kutná HoraHK LEV Slaný5:6 po sn0:0/4:2/1:3
So 13.10 18:00Slavoj Velké PopoviceHC Buldoci Neratovice8:34:1/2:2/2:0
So 13.10 17:00BK Mladá Boleslav BHC Junior Mělník6:22:0/1:0/3:2
Ne 14.10 19:15HC ŽabonosySK Černošice4:3
3:1/1:1/0:1
So 13.10 17:00HC PoděbradyHK Kralupy nad Vltavou13:66:2/2:2/5:2
So 13.10 17:30HC Rytíři VlašimHC Rakovník2:91:3/0:2/1:4
So 13.10 17:00HC LEV BenešovHC Příbram3:21:0/0:1/2:1
Ne 14.10 17:00HC ČáslavHK Králův Dvůr4:13:1/0:0/1:0

A TÝM 6. KOLO

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 20.10. 18:30HC Buldoci NeratoviceHK Králův Dvůr3:2 po sn0:0/1:2/1:0
So 20.10. 17:30SK Sršni Kutná HoraHC LEV Benešov4:50:/2:3/2:1
Ne 21.10 17:00HC ČáslavHC Rytíři Vlašim5:23:0/2:0/0:2
So 20.10. 18:00Slavoj Velké PopoviceHC Poděbrady6:7 pp3:2/1:3/2:1
So 20.10. 17:00BK Mladá Boleslav BHC Žabonosy4:61:0/2:2/1:4
Ne 21.10 17:30HC RakovníkHK Kralupy nad Vltavou0:10:0/0:1/0:0
So 20.10. 16:30SK ČernošiceHK LEV Slaný6:34:1/1:1/1:1
So 20.10. 17:30HC Junior MělníkHC Příbram4:50:2/0:2/4:1

A Tým 7. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 27.10. 18:15HK Kralupy nad VltavouSK Černošice2:51:1/0:3/1:1
So 27.10. 19:30HC ŽabonosySK Sršni Kutná Hora5:4 pp1:1/1:2/2:1
So 27.10. 17:00HC PoděbradyBK Mladá Boleslav B9:73:5/3:1/3:1
So 27.10. 17:30HC Rytíři VlašimSlavoj Velké Popovice2:71:2/1:3/0:2
So 27.10. 17:00HC LEV BenešovHC Čáslav4:5 pp1:1/2:1/1:2
So 27.10. 17:00HK Králův DvůrHC Rakovník1:31:1/0:1/0:1
So 27.10. 17:00HC PříbramHC Buldoci Neratovice5:22:0/2:0/1:2
Ne 28.10. 17:00HK LEV SlanýHC Junior Mělník6:5 po sn2:0/ 0:4/3:1

A Tým 8. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 3.11. 17:00HK Králův DvůrHC Příbram3:100:4/0:2/3:4
Ne 4.11. 17:30SK Sršni Kutná HoraHC Čáslav2:3 po sn0:0/2:2/0:0
So 3.11. 18:00Slavoj Velké PopoviceHC LEV Benešov8:32:0/2:2/4:1
So 3.11. 18:00BK Mladá Boleslav BHC Rytíři Vlašim3:12:0/1:0/0:1
Ne 4.11. 19:45HC ŽabonosyHC Poděbrady5:4 pp1:0/0:3/3:1
Ne 4.11. 17:30HC RakovníkSK Černošice1:71:3/0:2/0:2
So 3.11. 17:30
HC Junior MělníkHK Kralupy nad Vltavou5:40:1/1:1/4:2
So 3.11. 18:30HC Buldoci NeratoviceHK LEV Slaný3:51:2/0:2/2:1

A Tým 9. kolo

DatumDomáciHostéVýsledekTřetiny
Ne 11.11. 17:30HC RakovníkBK Mladá Boleslav B7:22:0/5:2/0:0
So 10.11. 17:30HC Junior MělníkHC Žabonosy3:10:0/1:0/2:1
So 10.11. 18:30HC Buldoci NeratoviceSK Sršni Kutná Hora4:3 pp2:2/1:0/0:1
So 10.11. 17:00HK Králův DvůrSlavoj Velké Popovice1:40:1/1:2/0:1
So 10.11. 17:00HC PříbramHC Čáslav7:20:0/4:0/3:2
Ne 11.11. 17:00HK LEV SlanýHC LEV Benešov11:42:0/5:1/4:3
So 10.11. 18:15HK Kralupy nad VltavouHC Rytíři Vlašim3:60:3/1:2/2:1
So 10.11. 16:30SK ČernošiceHC Poděbrady10:15:0/3:1/2:0

A Tým 10. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 17.11. 17:30SK Sršni Kutná HoraHK Kralupy nad Vltavou3:11:0/0:1/2:0
So 17.11. 18:00Slavoj Velké PopoviceHC Příbram4:21:0/1:2/2:0
So 17.11. 17:00BK Mladá Boleslav BHK Králův Dvůr2:3 pp0:2/1:0/1:0
Ne 18.11. 17:00HC ŽabonosyHC Buldoci Neratovice5:4 pp1:0/1:3/2:
So 17.11. 17:00HC PoděbradyHC Junior Mělník2:51:1/1:3/0:1
Ne 18.11. 17:00HC Rytíři VlašimSK Černošice9:52:2/3:2/4:1
So 17.11. 17:00HC LEV BenešovHC Rakovník4:63:3/1:2/0:1
Ne 18.11. 17:00HC ČáslavHK LEV Slaný1:60:0/1:3/0:3

A Tým 11. kolo

DatumDomácí HostéVýsledekTřetiny
So 24.11. 16:30SK ČernošiceHC Junior Mělník6:5 pp2:1/0:3/3:1
So 24.11. 17:00HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora5:21:0/3:1/1:1
Ne 25.11. 17:30HC Rytíři VlašimHC Žabonosy6:21:0/3:2/2:0
So 24.11. 17:00HC LEV BenešovBK Mladá Boleslav B5:32:0/2:3/1:0
So 24.11. 17:00HC ČáslavSlavoj Velké Popovice5:30:0/4:0/3:2
So 24.11. 17:00HC PříbramHC Rakovník7:10:1/0:2/4:2
Ne 25.11. 17:00HK LEV SlanýHK Králův Dvůr8:64:2/2:0/2:4
So 24.11. 18:15HK Kralupy nad VltavouHC Buldoci Neratovice3:2 pp2:0/0:1/0:1

A Tým 12. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 2.12. 17:30HK LEV SlanýHC Příbram7:44:1/0:1/3:2
So 1.12. 17:30SK Sršni Kutná HoraSlavoj Velké Popovice3:52:1/0:0/1:4
So 1.12. 17:00HC ČáslavBK Mladá Boleslav B13:5
5:2/5:1/3:2
So 1.12. 17:00HC LEV BenešovHC Žabonosy5:30:1/3:1/2:1
Ne 2.12. 17:30HC Rytíři VlašimHC Poděbrady3:61:3/0:2/2:1
Ne 2.12. 17:30HC RakovníkHC Junior Mělník3:4 pp1:1/0:1/2:1
So 1.12. 16:30SK ČernošiceHC Buldoci Neratovice4:00:0/2:0/2:0
So 1.12. 18:15HK Kralupy nad VltavouHK Králův Dvůr6:30:0/2:3/4:0

A Tým 13. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
So 8.12. 18:30HC Buldoci NeratoviceHC Junior Mělník1:80:1/1:5/0:2
Ne 9.12. 17:30HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora::/:/:
So 8.12. 17:00HC PoděbradyHC LEV Benešov11:65:2/1:3/5:1
Ne 9.12. 12:00HC ŽabonosyHC Čáslav::/:/:
Sp 8.12, 17:00BK Mladá Boleslav BSlavoj Velké Popovice5:2:/:/:
Ne 9.12. 17:00HK LEV SlanýHC Rakovník::/:/:
So 8.12. 17:00HC PříbramHK Kralupy nad Vltavou4:1:/:/:
So 8.12. 17:00HK Králův DvůrSK Černošice4:71:3/2:2/1:2

A Tým 14. kolo

DatumDomácíHostéVýsledekTřetiny
Ne 16.12. 17:30HC RakovníkHC Žabonosy::/:/:
So 15.12. 17:30HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim::/:/:
So 15.12. 18:30HC Buldoci NeratoviceHC Poděbrady::/:/:
So 15.12. 17:00HK Králův DvůrSK Sršni Kutná Hora::/:/:
Ne 16.12. 17:00HC PříbramBK Mladá Boleslav B::/:/:
Ne 16.12. 17:00HK LEV SlanýSlavoj Velké Popovice::/:/:
So 15.12. 18:15HK Kralupy nad VltavouHC Čáslav::/:/:
So 15.12. 16:30SK ČernošiceHC LEV Benešov::/:/: